Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podvodný e-shop?

Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat, máte někdo zkušenost s tímto obchodem?

https://www.malujsi.cz/

Nenašel jsem na tento obchod žádné recenze, tedy kromě dvou na Heurece. Tak by mě zajímalo, jestli se třeba nejedná o podvod.

Díky za odpovědi.

Nemusíš platit předem, jde vybrat i dobírka. Pokud spolupracují i s Mall, tak to podvodníci nebudou. Pár podobných obrazů za dobré ceny nabízí i třeba darky.cz, tam je to úplně bez problémů a posílají vše ihned a ještě za nákup dávají body na slevu při další objednávce.