Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wolt kurýr

Ahoj,
Ekonomická krize se už tak nějak dostala i ke mě a tak jsem přemýšlel jak si trošku vylepšit rodinný rozpočet. Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost dobré či špatné s rozvozem pro wolt kurýra. Rád bych tak využil volný večení čas dle nálady k rozvozu. Práci již mám, ale volno cca 19 - 24 a tak bych rád tento čas věnoval nějakému dalšímu vydělávání. Moc info ale k tématu není, krom propagačních materiálů firmy a rád bych se zeptal na vlastní nebo podobnou zkušenost. Všiml jsem si, že práci jde dělat švarc systémem na s.r.o nebo na dohodu. Rád bych se osobně zařadil pod flotilu (dohodu), abych nemusel řešit prohlášení socku zdravku atd. spíš bych si to dal jako takovou volnočasovou výdělečnou aktivitu. Má někdo zkušenost jestli se to vůbec vyplatí popř. má smysl to vůbec dělat a nebo třeba i nějaké negativní zkušenosti ? Např. nějaká smluvní klička, která by tropila smluvní potíže. Jak se to řeší, kdyby mě práce jednoduše přestala bavit ? Jaká flotila je nejlepší ? Má smysl si kvůli této brigádě pořizovat své vlastní vozítko ? Myslím tím např. elektrokoloběžku, kolo, nějaké levné obouchané auto nebo skůtr ? Nějaké zkušenosti s pokutováním v Praze ? Má představa je taková, že bych rád rozvážel na kole či na skůtru, abych vyřešil problémy dopravy a parkování. Je to reálné ? Předem díky !

Zkušenost osobně nemám, ale zrovna včera stávkovali kvůli snížení odměn. Tak by asi bylo nejlepší odchytit nějakého jejich kurýra a optat se jeho, jestli má cenu začínat a na co si dát pozor i na tu možnost ukončení.
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/kuryri-wolt-demonstrace-stavka.A230201_124312_ekonomika_ijan

https://a2larm.cz/2023/01/wolt-snizil-odmeny-o-dvacet-procent-na-stredu-kuryri-chystaji-stavku/

:-) V občance to sice nemám, ale zná mě tak mnohem víc lidí, než jménem občanským a často i ti, kteří znají mé občanské jméno mě tak běžně oslovují (včetně rodičů a manželky :-) )
NApříklad když jsme dnes byli u našich na návštěve, tak to bylo furt "on Gilhad tohle a támhle" a tak, moje obřanské jméno za celé odpoledne nepadlo ani jednou :))