Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehodící se škrtněte

V osobním dotazníku mám kolonku Zdravotní znevýhodnění ANO / NE a chci se zeptat co zaškrtnout pokud žádné nemám a pod kolonkou je Nehodící se škrtněte. Trošku mě to mate. Děkuji.

Čo je na tomto nezrozumiteľné?
Sú tam dve možnosti. Máš zdravotné znevýhodnenie? Ak nemáš - preškrtneš ÁNO a ostane NIE (teda odpoveď je, že nie si zdravotne znevýhodnený). Ak máš nejaké problémy (srdce, oči, chôdza a iné, lekárom potvrdené, zistené) - preškrtneš NIE a zostane ÁNO (teda potvrdíš, že máš zdravotné problémy).