Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svatba - prohlídka zámku - jak zajistit

Ahoj,

v létě budeme mít svatbu a hostinu v Telči a chtěli bychom pro svatebčany udělat prohlídku zámku, ale nevíme jak na to, když nevíme kolik lidí by o prohlídku mělo zájem, jestli ke svatebnímu oznámení dávat i dotaz jestli mají zájem nebo objednat prohlídku pro počet pozvaných hostů a pak to rušit?

Jak byste postupovali vy?

Díky

Hodina a půl se mi zdá nějak dlouhá. To se pojedete fotit do atelieru v krajském městě? Nešlo by to zkrátit?

BTW: Na jiné poradně jsem četl zastesknutí, že na svatbu se nepodařilo zamluvit solidního fotografa, tak vzali za vděk nějakou co to "taky uměla", vyžádala si, že tam nesmí fotit nikdo jiný aby jí nelezl do záběru a pak přišla, že její foťák měl poruchu a žádné fotky nebudou.

Je to vaše svatba a když si děláš takové starosti, asi to má být něco většího.

Tak jen jedna rada co mne napadá: Domluvte se s fotografem jak si to představuje on a co říká tomu jak si to představujete vy. Pokud to nebude někdo kdo si myslí, že by to taky uměl a proč vyhazovat zbytečně prachy za profesionála, asi už nějakou svatbu vyfotil a může vám poskytnout cenné rady.

Tak držím palce a ať jste spolu v životě šťastní.
:-)