Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Madlo opěrné k WC

Zdravím
Ani nevím jestli to píši do správné sekce.Zhanim sklopné madlo s opěrkou na podlahu k WC které se přišroubuje na zeď,já vím to se kupuje ve zdravotnických potřebách potřeboval bych typ ? díky

A jak nám tušit, že chceš posuvnou nohu?! :-? Tobě fakt nemá smysl něco radit, ztráta času, nic není dobré, všechno je problém.

Ta noha tam není pro parádu, je to takhle konstrukčně navrženo. Na konci madla by noha překážela. Jestli jsi někde viděl jiný typ, tak se tam zeptej, jaký je výrobce.

U těch madel jde hlavně o to do jak pevné zdi se budou montovat. Další věcí je zda drží v odklopené poloze. Jelikož je mnoho různých postižení tak ne každému madlo a postavení WC vyhovuje postiženému. Osobně jsem montoval pevné zábradlí do betonové podlahy jelikož zeď byla "hrachovina".