Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dovolená - ubytování Český ráj

Zdar,
vím, že to řeším docela pozdě, ale hledám nějaký ubytování v Českým ráji na dovolenou. Druhá půlka července, na pár nocí. Hotel, penzion, ne kemp (resp. ne pod stan).
Máte někdo tip na něco konkrétního? Vyhledávat a psát na všechny strany sice můžu, ale pokud máte někdo přímou zkušenost, že to tam bylo OK, tak bych byl rád za doporučení.
Chceme to tam projít, hrady, zámky, skalní města, případně koupání, takže hledám něco, co odkud můžeme vyrážet na průzkum (autem).

Díky

Snad ti tady někdo poradí. Já to osobně vždy řešil tak, že jsem se ubytoval někde v okolí do 30 km od dané destinace. Našel si levnější hotel s parkováním, mimo turisticky exponovanou lokalitu a vyrážel. Parkovné teď musíš platit všude a pokud bydlíš mimo centrum turistického zájmu tak je ubytování daleko levnější.

Ono přes Booking.com se toho dá najít hromadu, ale jen tak trochu doufám, že někdo bude vědět o něčem konkrétním, co bylo fajn a kde bych se měl zeptat jako první.
Parkování má snad každej hotel/penzion a nepotřebuju být v centru Ráje, nebo přímo v Turnově, máme auto.