Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Moja mamka nevie otvárať dvere

Žiadal som ju aby mi klopala na dvere, absolútne to ignoruje... to by bolo ešte fajn,... ale v dome máme staré dvere, vŕzgajú, škrípu.... okej..

no moja mama otvára dvere takým spôsobom že:

- keď ležím na posteli a čítam si niečo, tak mi nohy vyletia meter do vzduchu
- keď sedím na stoličke, veľa krát ma totálne strasie

totiž, keď otvorí dvere, tak je to vyložene vykopnutie dverí kedy sa dvere zo stavu zatvorené do stavu dokorán otvorené dostanú za rekordný čas, veľa krát mi opak zakvačený na vešiaku na dverách odletí cez pol izby.... minule mi to dalo ešte aj po hlave.

To keby kamión vpálil do domu a zaparkoval uprostred mojej izby tak by asi taký hurhaj pri tom nebol.

Je to normálne?

Namazat panty a ostatní vrzadla,
do futer dát gumu kvůli zavírání, na druhou stranu nějaký doraz kvůli otvírání
a hlavně nahoru Brano-zavírá samo, které, když se správně seřídí, tak nedovolí příliš rychlý pohyb dveří ani jedním směrem (a navíc zavírá samo, ale o to nejde)

a pokud začne vyvřískávat, že ty dveře nejdou otvírat tak, jak byla zvyklá, tak jí vysvětli, žes to tam dal práve proto, aby je nešlo otvírat tak, jak to dosud dělala.