Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění svatebních šatů Elody care+

Ahoj,

máme svatební šaty z Elody a plánujeme je prodat. Máme teď po svatbě a Elody salon nám zaslal e-mail, že čistí šaty za 3490 Kč + dpd 400 Kč - info zde: cisteni

Máte s tím nějaké zkušenosti? Nebo klidně můžeme dát šaty do nějaké běžné čistírny? Původní cena byla asi 30 000 Kč, tak aby šaty v čistírně opravdu nezničili, jak varuj na odkazu výše...

Díky za rady...

Jak to dáš do běžné čistírny, počítám s tím, že u přebírání zazní upozornění, že u procesu čištění může dojít k poškození - a dojde k vyjmenovávání problémů, co hrozí. Tolik moje zkušenost. Pokud čistírna ručí za to, že k poškození nedojde a cena vychází za práci výhodněji, pak bych neváhal. Preventivně bych si na netu ale ověřil recenze čistírny. Pokud nejsou - do toho bych nešel. Mám jasno, že cifra za vyčištění je vysoká, proto bych postupoval, viz. výše. 8-)