Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup na Aukru

Ani nevím jestli to píšu do správné sekce :-/ ale na Aukru potřebuji ověřit bankovní spojení to zrovna mohu dát někde na net číslo mého účtu ze mým jménem . Nejsou nějaké změny na Aukru? díky

Já tam nikdy pro nákupy účet neověřoval, snad jen kdysi adresu při založení účtu. A pro internetové nákupy a pochybné platby snad není problém si založit další účet a číslo toho hlavního nikomu prozrazovat nemusíš, když máš takový strach ho prozradit i vedení Aukra.