Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může masáž prostaty"nabudit" až na další den?

Chtěl bych pokonzultovat takový ne-problém, co se mi stal.(Je mi 30 let). Poslední týden jsem hodně nadržený, tak si to musím dělat 2x denně (týden předtím třeba jen 1x denně a měsíc předtím 1-2x tydně).

Ale předevčírem jsem si při koupeli masíroval prostatu a samozřejmě jsem se udělal(ale to druhé není důležité)

Co mě ale zaráží,že den potom, tedy včera jsem byl tak nadržený, že od rána jsem si to musel v tom dni udělat 5 nebo 6x (v podstatě s odstupem 3 hodiny pokaždé). Od půlky dne už tekla jen průhledná voda(chuť stále byla a s vydrážděním nebyl problém)Až večer jsem byl "unavený", kdy chuť taky ještě byla, ale vydráždění už bylo už na delší dobu a byl jsem při tom, spocený, jako po hodině squashe. (Ale citil jsem, že kdybych poslední homework nedodělal, měl bych modré pnutí v šourku)

Z toho plyne dotaz, může nějak masáž prostaty ovlivnit "nabuzení" na den dopředu?

A nebo to s tím nesouvisí, pouze jde o shodu náhod nebo "stoupající trend"?

Tak to je zvláštní, jak to pokračovalo. Po tom předchozím "šampionánu", další den jsem nedal ani branku, nechtělo se mi vůbec vykopávat. Ale další den na to jsem začal jedním výstřelem ráno,, kdy se vrátila kondička a ten den to skončilo 3 góly

Z toho plyne prvnotní dotaz, může nějak masáž prostaty ovlivnit "nabuzení" na den dopředu?