Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kávovar nepodává mléko, ale páru (De'Longhi)

Dobrý den,
mám kávovar "De'Longhi Dinamica ECAM". Při Capuccinu, Latte apod., zkrátka kávě, která se skládá z mlečné pěny, mi kávovar nečepuje pěnu, ale pouze horkou páru.
Vypadá to, že se jedná o problém nasátí mléka z nádoby.

Máte prosím nějaké rady, jak tento problém vyřešit nebo je to nutné dát do servisu?
Měli jste případně někdo stejný problém?

Děkuji za návod. Jestliže chápu správně, tak se zde píše pouze o problému s "pěněním" mlékem.
Můj problém je, že mi to vůbec nepodává mléko, ale pouze páru.
Nepodá to zkrátka žádné mléko, nic nevyteče. Možná pár kapek vody.