Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč se nedožitých uvádí jen někdy

V novinách jsem v kategorii černá kronika(snad to není nekorentní) viděla záznamy:
3.8., †Marie Matrixová, nedožitých 88 let
2.8., †Adelaid Adele, 88 let

Proč se nedožitých neuvádí všude, nebo nikdy? Není to diskriminace? Nebo zonmá nějaký tajný význam?

Co to je za noviny. To už se snad nesmí uvádět. Když jsem dělal ve veřejné správě tak už to bylo před lety zakázáno. Uvádět to můžou pouze pozůstalí na základě inzerátu, nebo snad nemám pravdu?