Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antikoncepce

Dobrý den,
Není riskantní do partnerky když bere antikoncepci se celý vyprázdnit?co si budeme povídat pánové, prostě je to lepší...otázka zní jak zvětšujeme pravděpodobnost otěhotnění, když se uvádí, že antikoncepce je spolehlivá na 95-100% ?
Nemám žádné zkušenosti, ale spíš by mě zajímal váš pohled na situaci, jestli věříte že prostě neotěhotní a nebo to prostě stříknete mimo pro jistotu

loading...

Těch 95 % není ale pro jeden styk. Je to pravděpodobnost, že žena neotěhotní během roku, kdy tu antikoncepci bere. A zároveň tu pravděpodobnost kazí ty ženy, které ji neberou podle doporučení - tj. např. nepravidelně nebo v kombinaci s jinými látkami snižujícími účinnost.
Pokud to bere jak má, je to hodně přes 99 %.