Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem docasne tetovanie

Zdarvim ludia, existuje nieco ako docasne tetovanie ktoré po čase uplne zmizne? Má stým niekto nejake skusenosti? Ďakujem.

Ano, existuje. Buď hennou, to je tak na tři týdny. Nebo lze udělat klasické, jehlou do kůže, ale použije se barva, která po pár letech zmizet. V praxi to funguje tak, že první cca dva roky to vypadá normálně, pak hnusně a stejně to na té kůži pak je viditelné a vypadá to zhruba tak, jako kdyby ti to tetovali někde v base. Kolegyně takhle měla jakéhosi motýlka, po deseti letech tam furt je trochu barvy.
Takže jestli tetování, tak klasiku "na furt", nebo vůbec.