Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem urad prace

Ahoj vsem jak funguje urad prace ? mohu se na nej prihlasit s ucelem hledani prace pouze s ubytovanim v cele CR jen na 3-5 mesicu ? je to mozne nekam zadat nebo tohle vubec nikho nezajima ? (prihlaseni s nadeji ze maji nejakou databazi aktualnich pozic v turnusech s ubytovanim po cele CR)

Sorry, na skorodůchodce jsem zapomněl, bral jsem to z hlediska svojí věkové sociální bubliny. Tam to nemusí být o neschopnosti, ale o věkovém handicapu (dá-li se to tak nazvat) a jsem si vědom, že mě to taky čeká.
Svým způsobem jsou v kategorii zoufalců - pracovat by chtěli, ale málokdo o ně stojí.