Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Studium v Americe - problém

Ahoj, jsem na výměnném programu na střední škole v Americe a mám docela dost problémů. Bydlím v malinkém městě a nemám dobrou hostitelskou rodinu. Přemýšlel jsem, že bych mohl změnit střední školu a přestěhovat se do většího blízkého města (asi 70 km daleko). Chci se zde zeptat, jestli někdo neví, jestli je možné změnit střední školu na programu s vízem J-1? Má s tím někdo zkušenosti nebo o někom ví.
Díky za pomoc, Adam.

Víte, já se bojím, že jakmile kontaktuji svou agenturu, ta kontaktuje místní koordinátorku a ta dá vědět hostitelské rodině a pak by bylo samozřejmě nepříjemné s rodinou ztrávit zbylých 6 měsíců, když vědí, že jsem je chtěl opustit. Proto se nejprve snažím zjistit, jestli je to vůbec možné…

Kto sa boji nech nechodi do lesa.
Co som pozral par videi ludi, co boli na vymennych pobytoch menit rodinu je celkom bezne.
Ak si mlady asi poznas Johna Marianka (inak pekny kreten za mna) a on kedysi daval pribeh ako prisiel do USA a prva rodina bola uplne hrozna.
Aj popisuje ako to riesil vtedy.