Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemAnketa Jízda ve Ferrari

Ahoj,

bráchovi bych chtěl k Vánocům dát voucher na jízdu ve Ferrari, vím že by měl radost. Ale mám omezený rozpočet do 3000 Kč max. A tedy mám dvě možnosti:

1) Jízda na malém polygonu v Hradci Králové
2) Jízda 20 minut v běžném provozu v okolí Brna

Máte s tím zkušenosti?

Co byste volili? Dám sem i anketu. Máte i nějaké praktické zkušenosti nebo videa?

Diky

Kterou variantu zvolit?

100%
0%

Dvacet minut? To akorát tam vleze připoutá se, nastartuje a už aby brzdil a vylezl, za ty peníze. Nechceš mu dát něco takového?
https://www.lety-zbraslavice.cz/let-vetronem/
Nebo mu nějaký kočkolap půjčit v půjčovně.
Nedávno k nám přijel syn v červeném kočkolapu, okolí čumělo, byl to nějaký americký sporťák, dvacet let starý. Jestli chceš, zeptám se ho, kde si to půjčil a kolik ho to stálo.
:beer: