Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvlhčit vzduch v místnosti bez zvlhčovače?

Zdravím

Poslední tři dny mě trápí velmi silná bolest v krku při polykání. Den ještě zvládám a doslova neustále popíjím po doušcích čaj, ale v noci mám sucho v krku a polykání je peklo. V podstatě nespím a jen počítám hodiny, kdy už bude ráno.

Zvlhčovač nemám, tak jsem si kolem postele dal sušák na prádlo s vlhkýmí hadrami, ale nijak jsem nepocítil rozdíl. Nemá někdo nějaký tip, jak zvýšit vlhkost?

Mne kdysi v lázních tři dny trápila bolest v krku, čtvrtý den jsem šel k lázeňskému lékaři. Tak mi udělal test a byl to covid. Zajímavé bylo, že pátý den už mne to přešlo, to bych už k lékaři nešel a covid bych po lázních vesele roznášel.
:-(