Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sledování F1 a Moto GP.

Zdar. Kde sledovat letos F1 a Moto GP? Loni v pohodě na Skylinku. Letos to posrali. F1 je na Nova Sport 5, tak jsem si v naději připlatil a ti idioti nevysílají Nova Sport 6 kde je Moto GP. To jako musím několik poskytovatelů programů za které mám platit? Uvítám odkazy na on line streamy. Díky. Skylink mě vážně nasral.

Skylink jsem díky tomu zrušil a zaplatil si Telly (má všechny Nova sporty) a teď akci za 320 Kč měsíčně snad všechny programy ale hlavně ty sporty. Budu to tak mít na půl roku a snad se mezi tím Nova sport 6 vyřeší a bude ho poskytovat třeba i ten Skylink. Uvidíme.

Ani bych je u Skylinku neobviňoval, to vyjednávání je tvrdý a ten program je poměrně nový. Původně to mělo mít v gesci jen podělané O2.

Pikantnost je - že nova sport 6 je na Voyo (které mám) nicméně jen pro Slovensko 😀

A v O2TV je to len pre Česko, ale na Slovensku nie... je to celé také na hlavu. Čo Nova robí by malo byť zakázané... ak majú na niečo exkluzívne práva, mala by byť podmienka že vysielanie by malo byť dostupné pre minimálne určité % divákov. Nie že dnes si môžeš kúpiť exkluzívne práva na F1 na celom svete, a následne to vôbec nevysielať, a nikto na svete nemá teda možnosť to sledovať... len piati vyvolený diváci + čo sú na tribúnoch priamo na okruhu. To je proste na hlavu.

Nova kúpila práva pre CZ a SK, tak by to malo byť aj v CZ a SK dostupné!!! Na Slovensku Nova Sport 6 nemáš cez klasickú televíziu vôbec. Ale že vôbec vôbec.

Ešte absurdnejšie je že čo sledujem, väčšina ľudí čo to chce sledovať a nemá to u operátora, tak to sťahuje z torrentov, alebo si kúpi F1TV a podobné služby. A nakoniec Nova má z toho ešte väčšiu stratu, aj keď tvrdí že tie ceny sú práve také lebo tie práva stáli a potrebuje peniaze späť. No takto ich späť nebude mať, keď nemá operátorov, ktorý by mu za to zaplatili.

Výsledok? Naštvaný fanúšikovia športu a diváci, nedostupnosť F1 pre verejnosť, a nulový zisk pre Novu. Tomu sa povie "marketing".

Otázka je ak si viazaný u iného operátora, budeš platiť dvoch? Troch? A ak potom sa rozhodnú že o pár mesiacov bude iný kanál len u iného operátora, budeš mať aj štyroch? Asi nie, čo? To už radšej budem kradnúť na torrentoch.

Až sa tie televízie uvedomia, možno sa im aj zvýši sledovanosť a teda aj zisk. Už je absurdné aj to že operátor platí za stanicu peniazmi zákazníka za to aby mohol vysielať reklamu pre zákazníka. To je ako keby som platil u lekára aby namiesto liečenia mi ešte dolámali zdravé ruky.

Zdarec.
Zkus SledovaniTV https://sledovanitv.cz/ott/welcome nebo LepsiTV https://www.xn--lep-tma39c.tv/ , prvni mesic vcetne sportu a HBO zdarma jako darek za 1Kc na zkusebni dobu 3 tydnu nebo 1 mesic..
Oba mam vyzkuosene a funguji mimo Cr v cele EU. Skylink moc nemusim. U LepsiTV vidim ze z kanalu Nova Sport je tam 1 & 2, to se pak musis podivat no https://www.xn--lep-tma39c.tv/tv_stanice_online/ - https://sledovanitv.cz/epg?category=sport&channel=fishinghunting