Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Běžecké boty

Nevím, jestli se to sem úplně hodí, každopádně zdravím,
po dvou letech bych se chtěl vrátit ke sportu a rád bych k tomu přidal i běhání, proto bych chtěl poprosit o tip na běžecké boty velikosti 46 (délka mé nohy je nějakých 29 cm s trochu širší špičkou). Ideálně kolem patnácti set, pokud by však opravdu stály za to tak se nebráním dražším. Děkuji za všechny tipy.

Změna kategorie, původně: Životospráva
Asi ty boty nebudeš jíst? (host)

u topánok je dôležitá nielen dlžka ale aj šírka topánky,štandard u pánskej obuvy je G,rozšírené je G1/2,zúžené je F,podrozmerná noha E,športové/pracovné/ochranné majú obvykle H,počíta sa tam s rôznymi ochrannými vložkami j ortopedickými,nadrozmerné šírky sú I/CH a najširšie K, a používa sa aj úzke tvz.americké kopyto EE.....u dámskej je obvyklý štandard F,rozšírené G,zúžené E....u niektorej nemeckej a škandinávskej výrobe sa udáva aj GG ako bežný štandard,GF,zúžený štandard,GH rozšírený štandard ,GT rozšírený štandard a rozšírený nart-obvykle u zimnej obuvi...