Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sledujete počasí?

Ahoj, kde sledujete počasí? Na jakých webových stránkách? Často se setkávám že předpověď na zítřejší den je nepřesná. Máte nějaké stránky u kterých jste s předpovědí spokojeni?

Ideálně aby předpověď byla stručná, jednoduchá a přesná. Děkuji

V mobilu mám dvě aplikace:
Meteor - ukazuje aktuální oblačnost, dá se podle toho dobře řídit na nejbližší hodiny dopředu, zda bude pršet
Aladin - předpověď na další dva dny. Oblačnost, vítr, teploty. Vztahuje se k aktuální lokalitě uživatele.

Na PC webová verze Aladina:
https://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/ov/aladin/results/ala.html#prec?

Ono přesnější údaje, než z ČHMÚ, asi nikdo jinej mít nebude.