Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolena V turecku

Zdravím, mám otázku zda když vezmu 1 litr tvrdého na dovolenou do turecka zda muže na celnici být problém ? Díval sem se na net a nekdě píši litr nekde jen půl litr tak nwm jak to teda má byt díky za rady či někdo kdo letěl na dovolenou s litrem a bylo to v poho ...

Pre Turecko platí:

...najviac 1 liter alkoholu nad 22 obj. % alkoholu, 4 litre tichého vína – z toho šampanské max. 2 litre, najviac 2 litre alkoholu do 22 obj. % alkoholu.

Samozrejme musíš brať do úvahy obmedzenia na množstvo tekutín pre cestujúcich v lietadle a patričným spôsobom to zabaliť.