Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platba Bolt google pay

Nikde nemozem ziskat info, ked si v appke navolim platbu Google pay, a mam zaregistrovanych viac kariet, ako postupuje platba? Zaplati rovno predvolenou alebo mi pred platbou da na vyber? Resp. ako zmenit aby zaplatil inou ako predvolenou kartou? (okrem zmeny predvolenej karty)

Vždycky sú 2 spôsoby, buď si nastavíš "výber" kedy sa ti ukáže voľba karty pri každej platbe, alebo nastavíš "predvolená, ak nie je zvolená iná", kedy sa zaplatí predvolenou kartou vždy, s výnimkou ak otvoríš aplikáciu peňaženka (Google Pay) a zvolíš inú kartu pred platbou. Máš to možnosť meniť v nastaveniach.

Nemam moznost "vyber" len jednu z nich nastavit ako predvolenu
Pri pokladni to je ine, tam otvorim pay vyberiem kartu, je na popredi a vtedy zaplati tou vybranou, ale akonahle aj vyberiem nejaku inu, a mam v popredi potom inu appku, napr na kupony, zaplati predvolenou. A to prikladam na terminal. Tu sa priamo strhne ciastka, preto sa pytam.

https://ctrlv.sk/O1ED

napríklad keď tu zvolíš "Google Pay"

Ale teraz už fakt nerozumiem čo vlastne chcete keď hovoríte nie cez terminál a ani toto neviete (takže zrejme nepoužívate). Až to zvolia tie vaše deti, tak otvorí prihlásenie do Google Pay, prihlásia sa, klikne potvrdiť platbu, a ono to zaplatí za produkt v eshope. Zrejme by ste sa mali spýtať detí, lebo to vyzerá že tie budú vedieť lepšie.

V eshope platim, navolim kartu cislo. . . . tu sa plati yak isto? myslel som ze je to nieco ako na sposob nfc, ze len zvolim platbu google pay a automaticky si stiahne platbu z predvolenej karty.
myslim ze najjednoduchsie bude to navolit, a vyskusat v reale. Len som uz chel vedeiet dopredu.
|Diky za snahu.

Ako som už napísal, zvolíš Google Pay, prihlásiš sa (buď heslom, alebo na mobile aj odtlačkom prstu alebo inými spôsobmi ako keď odomykáš mobil) a následne iba potvrdíš že chceš zaplatiť danú čiastku... neopisuješ žiadne čísla z karty ani nič.