Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parkování na Votvíráku (festival)

Zdravíčko,

chtěl bych se zeptat - tento rok plánujeme jet na Votvírák a nejspíše autem.

1) Jak je to daleko od auta ke vstupu cca, nevíte (chápu, že hodně záleží, kde se zaparkuje)?
2) V neděli ráno když se odjíždí, jaké máte zkušenosti, jak rychle člověk dokáže vyjet z areálu vzhledem k počtu aut a kontrolám? Za 5 minut, 30 minut, 2 hodiny?

Díky!

Může, jsou tam jiné příjezdové trasy, přidali sedací místa a další věci za tu dobu, což může změnit velikost "parku". Na jedné straně je pak ostrůvek a ještě něco oploceného, z druhé strany je i více místa za letištěm kde může být VIP parkování či tak, jinak se toto parkování mohlo přesunout a klasické tím posunout víc dozadu. Možností je právě víc, proto hledám ideálně zkušenosti lidí, kteří tam prostě autem byli.

No dobře, tak se maximální vzdálenost posune o půl, možná necelý kilometr, tedy časově asi o 10 minut. Takže místo 20 minut počítej na cestu pěšky 30 minut. To dle mě není až tak hroznej rozdíl.
Jo, kdybys byl závislej na vlaku či autobusu, tak chápu, že řešíš přesné místo odjezdu i čas 10 minut, ale když jsi autem, zdá se mi to docela jedno, i kdybys měl vyjet třeba o půl hodiny či hodinku později. Aspoň já bych tohle neřešil a třeba si i hodinku počkal, abych je v pohodě bez kolon.A naopak přijel bych raději třeba o hodinku dříve.