Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrávání hudby

Zdravím a omlouvám se za dotaz seniorky.
Umím s botebookem, nemám chytrý relefon.
Ráda bych nějaký přístroj, na který se nahraje melodie- nevím jak a z čeho, všude odkazují na telefony a android a pod..
Nejlépe na baterky, aby to hrálo venku, možno i sluchátka, ale aby to šlo pustit i nahlas.
Tak že nějaký maličký přehrávač, ale jak tam nahrát melodii, aby to nebylo rádio a aby to nebylo jen na sluchátka.
Prosím není to vtip, ale opravdu nevím a poradce nemám.
Důvod jsou hluční sousedé a pobyt na mé krásné zahrádce, kde trpím.
Děkuji

Ano, myslím něco takového. Sluchátka uvítám.
Ale nevím, jak se do toho dostane ta melodie, která se mi líbí. Myslím technicky.
Nějaké stahování z PC nebo se tam strká nějaká fleška_?
Nejde mi o hlučnou hudbu pro mladé, ale o uklidnění.
Děkuji..

Po synech co už dospěli z odstěhovali se zbyl MP3 přehrávač Xtreme, už mi ho gůgl nenašel.
[98721-xtreme-jpg]
Vypadá jako větší fleška, jako flešku ho lze taky používat a jako do flešky se tam nahrají MP3 soubory. Na druhé straně je konektor na sluchátka, asi (nemám to vyzkoušené) se tam dá připojit i nějaký aktivní reprobazmek co je mlamojové tahají ven. Já jsem ho teď zresuscitoval a když někam jedu pustím si to ve vlaku na sluchátka.
Když zajdeš do nějakého elektroqelbu kde jsou prodavači a ne jen podavači, určitě ti poradí něco ze současné produkce. A nic tě to stát nebude, jen peníze.
Kolik do toho chceš vrazit?

BTW: Určitě lze melodie nahrát i do obyčejného mobilu, smartfoun k tomu být nemusí. Jako příslušenství mobilu je i kabel kterým můžeš mobil připojit k USB a nahrávat melodie (i přehrávat), můj mobil to snad umí taky, ale ještě jsem to nezkoušel.

Ta vyřvávadla co teď nosí mladí ven. Napadlo mne něco takového.
https://www.czc.cz/sencor-sirius-2-ruzova/388246/produkt
Chystám se dnes do kauflandu vedle je elektroqelb, zkusím se tam poptat a ještě se ozvu. Pokud ti někdo mezitím neporadí něco lepšího.
:beer:
Ještě mne napadlo:
Když budeš venku, stačí ti sluchátka a připojení na reproduktory pro hlasitý příjem budeš mít jen doma nebo to budeš chtít tahat s sebou i ven?

Tak mne napadlo, přímo v hlavě, jestli tu základní věc nemáš už doma.
[98723-win-20240617-08-27-27-pro-jpg]
Já mám tenhle mobil i s kabelem v příslušenství, akorát sluchátka jsem si koupil zvlášť. Na nějaký reprák s baterií co by se dal nosit ven se poptám.

Díky za ochotu,
já jsem už asi hloupá, stále tápu v tom, že mi nejde o poslech rádia, to umím i s tlačítkovým telefonem, jde to tedy jen na sluchátka.

Představovala jsem si něco, kam se nahraje něco melodií nebo písniček, ale tedy vůbec nevím jak, ty tam trvale zůstanou.
Dají se přehrávat kdekoliv, nejlépe i se sluchátky. Celé se to dobije nebo vymění baterie.

Mladší kamarád mi radí youtube nebo spofity a nějaký účet. Asi mi nerozumí.
A nebo nerozumím já. Možná to takhle nefunguje....

Jaký máš mobil? Pokud není nějaký z roku razdva, tak pravděpodobně umožní připojit ho ke konektoru USB a v počítači se ukáže jako další adresář. A do toho můžeš nahrávat písničky a když je nevymažeš tak tam zůstanou. Univerzální rada není protože co typ a výrobce to jiný postup.

Třeba když připojím svůj MP3 přehrávač USB konektorem co je součástí toho přehrávače do USB portu na počítači, na displeji se mi objeví další úložiště a už tam můžu z počítače kopírovat písničky.
[98724-mp3-jpg]
S kopírováním do mobilu je to podobné. Nemáš po ruce kamaráda, syna, vnuka co ti s tím pomůže.

BTW: Neděláš si z nás (_!_) ?

Jak jsem pochopil já, paní neví co chce. Kdyby prozradila (nebo aspoň naznačila) odkud je, třeba se najde nějaká dobrá víla nebo dobrý víl co si s ní domluví setkání třeba v cukrárně a za kafe s větrníkem to za hodinku vyřeší.
:beer:

...Mladší kamarád mi radí youtube nebo spofity a nějaký účet...

Nebo hodinky s vodotryskem.
:-D

1. Notebook. Ten je sice veliký, ale má vestavený mikrofon i repráky.
2. Telefon. Snad i ten nejhloupější tlačítkáč má mp3 přehrávač. Taky dokáže hrát nahlas ale jestli normálně baterka vydrží týden, tak počítejtěe pár hodin hraní.

Na ven jedině klasického jezevčíka - radiomagnetofon, případně nějaké ty BT reproduktory (kromě bluetooth umí i přehrávat z flešky a nadělaji kraválu až hanba, v inzerátech se slibuje neskutečná výdrž (10 nebo 20 hodin), ale při tom kraválu asi bude menší) a taky určitá voděodolnost.

Sehnat nějakou potravu už nebude tak složité, na internetu se toho dá stáhnout víc než dost.

Pokud jde o přeřvání sousedů, pozor na nebezpečí kladné zpětné vazby (vy přidáte, oni přidají a tak to poroste až něco nebo někdo nevydrží).