Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Služební byt a důchodkyně

Můžu dostat podnikový byt našeho druzstva v tom případě kdy jeho nynejsi uživatelka bude duchodkyne a pro nase družstvo jiz pracovat nebude, bude v důchodě. Bude ten byt její i nadále v duchode? Nebo je možné ji vystěhovat a dat byt me ? Je mi 36 pracuju pro naše družstvo.

Ujasni si terminologii. Družstvo nejspíš nemá služební, ani podnikový byt!
Uživatelé družstevních bytů nejsou jejími vlastníky, jsou členy družstva a k bytu mají z toho titulu jenom užívací právo.