Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výdrž v sexu

Ahoj, mám pro vás možná hloupou otázku, ale pochopte, že jsem mladá a nemám s tím zkušenosti. Proč všichni řeší výdrž může v sexu ? Poté, co se udělá už mu nestojí nebo se mu nechce nebo jak ?
Děkuji za normální odpovědi

loading...

Nie len vekom... pred Covidom som dokázal ísť aj 4 krát za sebou (doslova bez prestávky), pár rokov dozadu som dostal Covid a od vtedy už raz sa vystriekam a najbližšiu pol hodinu nič, absolútne nestojí, absolútne mäkký. Posledné mesiace sa to síce už zlepšuje, ale stále to nie je ono. Zas na druhú stranu, vydržím dlhšie šukať bez vystriekania sa.