Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit žluté skvrny od potu

Ahoj,

mám problém - jak se moc potím tak nemohu nosit bílá trička, udělají se na nich žluté fleky a nejdou ničím vyprat. Zkoušeli jsme prášek na bílé prádlo i nějaký prášek z DM na odstranění skvrn, ale nepomohlo to. Nemáte radu čím to vyprat, jinak zůstanu odkázaný jen na tmavá trička. Zvláštní je že jsem se potil vždy, ale tyhle nevypratelné skvrny mám až poslední 2 roky. Díky za radu čím to vyprat...

Stalo se mi neco podobneho vyresil jsem to babskou radou :

Vytvorit kasicku z : Octa, bikarbonatu, soli,citronovou stavu nanest na skrvny a pomoci jemneho kartace aby jsi neposkodil latku ty fleky vykartacovat (kartacovat nez to udela takovou penu), pak tricko hod do pracky a klasicky ho vyper jak kdyz peres bile pradlo.