Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doba hojenia po zubnych implantatoch

Dobry den, chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenosti so zubnymi implantatmi (titanove)? Chcel by som si dat spravit dva predne zuby len neviem ze ci budem mat opuchnutu celu tvar alebo bude opuch len mierny? Kedze chodim do roboty tak by som potreboval aby sa to zahojilo v co najkratsom case a nnebol tam opuch prilis viditelny. Dakujem

to je absolutne individuálna záležitosť,na ktorú nevie odpovadať ani lekársky tým,ktorý bude implantáty robiť,tam je v hre velmi vela okolností....záleží od Tvojho konkrétneho zdravotného stavu,záleží,či nemáš nejaké chronické ochorenie,ktoré by bránilo vykonať takýto zásah,záleží či tam nieje nejaký zápal,nejaké hnisavé ložisko etc.,pokial tam niečo je,treba to najprv dôkladne vyliečiť,až potom sa vôbec niečo začne robiť,môže sa stať,že sa druhotne objaví nejaká infekcia,tam sa to môže tiež zdržať,všetko zhodnotí lekár,ktorý bude zákrok robiť......následné hojenie rany po vložení samotnej kotvy zuba u niekoho trvá dva-tri týždne,u niekoho mesiac a dlhšie,niekto má smolu a tie "kotvy" na zuby sa mu vôbec neujmú a musia sa následne vybrať,tam sa to potom rieši rôznymi mostíkmi a podobne,....nič konkrétne sa nedá povedať,je to ako vedieť povedať,ako dlho sa mi bude zrastať zlomená noha a ako dlho bude trvať až budem vedieť bez problémov zasa behať...