Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chvost

Ahojte borci,

Pozerám rôzne sexshopy, keďže si chcem kúpiť chvost. Chcem aby to vibrovalo, bolo vodotesné a vhodné na dlhodobé nosenie. Na Rožovom Sloníkovy ma zaujal furry fox 53.3.

Dajte nejaké rady, prosím.

Řešení:

loading...

No vidíš... iný nick používam len v jednom prípade... a aj to zabudnem. :x: Hlavne že si počítač pamätá aj čo nemá... Inak meniť si nicky moc nepotrebujem.

Je ale zaujímavé že si najviac všímate nicky a kategórie, ale obsah nie a radu neposkytujete. Ach jo. Chcete aj môj občiansky?

Pýtal som sa, a dostal som už odpoveď. Ale ten Furry Fox 53.3 žiaľ nie je vodotesný. A to mali jediný s vibrovaním. Hmm. Som prekvapený ako malá ponuka tu v CZ/SK inak je. Kopec sexshopov, ale aby veľký eshop ako ten Ružový slon mal len jeden chvost s vibrovaním mi príde absurdné.

Pozerám aj na zahraničné weby s dovozom v celej EÚ, vrátane známych ako Amazon, eBay či AliExpress.

No jo, když jsi menšinou z menšiny v takhle malé zemičce a teprve teď ses dostal k první objednávce speciality, tak se nediv, že lokální nabídka odpovídá lokální poptávce zkorigované o 4 velké oblíbené prodejce známé nízkýma cenama a velkým sortimentem. Tedy nemají skladem vůbec.

Tak chvost nemusí byť srstnatý, pozeral som aj na šupinaté či hladké. Problém je ponuka, ktorá je na CZ/SK trhu nulová. Jedine chcem aby bol dlhý cca pod kolená. Dokonca som na jednom sexshope videl žraločí chvost, ale dovoz je len v USA a kanade. :-/

No, otevru tu stranku "etsy" a ihned mne zaujalo toto, myslel jsem ze jde o nazouvak na boty ktery by se mi rano docela hodil.
[98974-capture-decran-du-2024-09-01-16-png]
Ale pak jsem zjistil, ze se to pouziva zaroven s touto cepici (k cemu je ten otvor v okoli ust se bojim zeptat) :
[98979-ccapture-decran-du-2024-09-01-16-png]
A temato slipama :
[98975-capture-decran-du-2024-09-01-16-png]
Bal bych se vseho co jde "dovnitr" nebo "ven" tou dirou ve spodni casti.
A takto vybaven (mam spatnou predtuchu ze tou dirou ve slipech vam narvou do riti ten ocas) vas pak nekdo za bezmala 200 euro tim nazouvakem na boty zmlati.

PS: Mozna ze vam tou prosici dirou v cepici daji sezrat ten klicek od zamku co je na te leve strane, to by pak i vysvetlovalo moznou funkci te diry v tech slipech.
V podstate je to takovy "Escape Game ".

A jak to děláš když trochu víc mázneš (nebo to rveš nasucho?) a náhodou se ti moc sevře řitní věneček a vyklouzne třeba v restauraci, v kanceláři nebo v buse, to budeš nahánět ten ocas pod stolama nebo jak to funguje ?

Všiml jsem si že to ma víc módu typu vibrace, jeden je dokonce ten samej který jsem měl nastavenej při vyzvánění na mé staré NOKIA 3210 (za mě nejlepší tel), za to dávám plus +.

To tak vôbec nefunguje :-) Chvosty sú práve robené tak aby ti to "nevyklouzlo" náhodne, preto má plug taký tvar, že na jednej strane špičatejší, aby si to ľahko dostal dnu) a druhá strana je širšia, aby to držalo dnu. Taký tvar "jahody". 3cm šírka je vlastne ako šírka hovna, takže ak vieš udržať v sebe hovno, tak vieš udržať aj chvost. Vyložene musíš tlačiť ako keď sereš na hajzli aby ti to "vyklouzlo". A mazanie s tým nemá moc spoločné, ono telo prirodzene maže aj to hovno, ešte než sa dostane z hrubého čreva do konečníka.