Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rekvalifikace na dron - má to cenu?

Ahoj lidi, vyskočila na mě reklama na rekvalifikaci a protože jsem bez práce, chtěl bych si udělat rekvalifikace, také kvůli lepší práci. Ale nevím zda má smysl absolvovat některý z tšěchto kurzů, ani nevím jaký bych měl eventuélně plat. Jedinou pracovní pozici jsem našel ale to je pro OZP.
https://dronpro.cz/kurzy-hrazene-uradem-prace

Nemám technický směr, ale mám SOŠ.

Je to měsíc, co jsem viděl prac. nabídku lítání s dronem 40-45 tis/m., ale chtěli 2 roky prax lítáni s velkými drony.

podle mě je dronování strašně malý obor a svůj čas můžete využít lépe (tj. jiná rekvalifikace)

Těch "dronových" kurzů je na stránkách Úřadu práce celá řada a každý běh má kapacitu 18 lidí. Nevím, kdo je zaměstná. Zdá se, že jediným zaměstnavatelem je právě společnost Dronpro, která dělá školení v jistém smyslu "pro sebe."