Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na holku? Tipy, triky, rady (rande, seznamování (kdy, kde), svádění, galantnost,...)

Zdarec. Myslím, že sem nemusím psat, oč jde, protože to nadpis říká za mě. Tak co, chlapi? Popř. dámy? jaké máte tipy a zkušenosti, co zabírají na ženy? které věci se vám osvědčili, a které zase ne? Já zkusím s něčím začít, a vy pokračujte ;)
Tak holky, co vás přitahuje? ;)
- Najděte si příležitost mluvit se ženou. Jděte do baru, na diskotéku, ven na procházku. I když jdete třeba do práce a máte povinnosti, vyrazte o 20 minut dřív, abyste se mohli třeba zavykládat.
- Nebojte se. Zkuste oslovit náhodné holky na ulici, v baru, kdekoliv. Ale pozor - nezaprázděné (žádné, které budou pospíchat, poslouchat písničky a nebo třeba budou na "ajphounu")
- Buďte sebevědomí a věřte si. Připadejte si přitažlivý, mějte dobrou náladu a věřte sami sobě. Protože pokud si nevěříte, nevyhrajete.
- Zbavte se řečí jako "je na mě moc dobrá", "co když mě odmítne" apod. Jděte rovnou za ní!
- Dotýkejte se jich. Ať už nabídnete rámě, popostrčíte ji za zády, žduchnete do ní, obejmete,... to je jedno, protože bez doteků se snadno a rychle dostanete do role "milého kamaráda"
A tak dál, co máte vy?

Ohledně těch sluchátek - v dnešní době najdeš jen málokterou, která by sluchátka v uších neměla :D Jinak nevím jak na ostatní, ale mě zaujme hezký úsměv a oční kontakt. Pokud se kluk sice pěkně usměje, nespraví to skutečnost, že má na sobě obnošenou mikinu a rifle "v půlce zadku". Taky některé dívky(mezi které patřím i já) rozhodně nezaujme cigareta v puse a flaška v ruce. Zkrátka pěkný úsměv, slečně trošku polichotit a uvidíte, jaké to dělá divy ;)

V prípade, že chceš holku natrvalo je potrebné Ferari vlastniť. Určite ťa žiadna neopustí, lebo tam, kde je Ferari je aj blahobyt a ten ženy milujú. Mál som kamaráta doktora, ktorého ženy obletovali ako muchy ružový lep, hoci bol malý, nevýrazný nosatý trpazlík. Prečo? Asi cítili, čo hľadajú. Česť výnimkám. Bez poriadnej návnady zbaliť elegantnú kočku je drina.