Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit WC pavouků.

Zdravím, nevíte někdo jak se zbavit WC tenkonohých pavouků? :) Já nevím jak to dělají ale když je jeden den vysaju tak na určitých místech jsou druhý den zpátky. Dokonce jsem jednu chvíli dělal takový pokus že když jsem se šel sprchovat tak jsem spláchl do kanálu pavouka který se pravidelně objebuje u vany. Druhý den tam byl zase, tak jsem ho zase spláchl. Tak to šlo asi týden a vždy se tam objevil nový... :D
Stejně tak u auta. Mám ho zaparkované venku na parkovišti a každý den mám velkou pavučinu u zpětného zrcátka řidiče. Pavučinu zruším a jedu do práce, po práci dojdu k autu a pavučina je tam zase.

Zní to jako noční můra :-? já měl podobný problém s nekonečnýma molama, asi šatní ale byli všude, Larvy všude možně i kde bys to nikdy nečekal! to je základ, pavouci tam můžou mít nakladený vajíčka někde ne? Co vysátí zaživa- vajíčka ve vysavači/lezou z něho zpět? To s tím zrcátkem už zní moc děsivě :O A pavouci jako dlaň?? Kde že to bydlíš?

Zlín.... Takové dlaňové macky jsme opravdu měli. Už je to ale několik let. V garáži je standardem náš takzvaný lopaťák a ten dorůstá klidně i centimetr jen tělíčko. Celý pak s roztaženýma nohama má klidně i 5cm bez problému. Nejhorší je na tom to že opravdu přežívají í zásah lopatou... :D

Ten lopaťák bude asi pokoutník, ne? Také jsem viděl takové velké kousky. V panelákovém bytě se naštěstí vyskytují naprosto minimálně, ale třeba u dědy na chalupě ve sklepě jich bývá hodně, hlavně v zimě se tam snaží zachránit. Tam člověk vejde a na stěně několik takových tarantulí.. :-D