Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s rodiči

Ahoj poradno, mám problém s rodiči. V únoru jsme se složili s rodiči a babičkou na notebook. Vše proběhlo v pořádku až na to, že ten notebook se mi nelíbí a nevyhovuje mi. Když jsem to řekl rodičům, že ho chci prodat a koupit jiný, tak byl strašný problém, a hádky kvůli tomu. A říkali, že ať si ho mám, když jsem si ho vybral. A dál s tím nic nedělali.
Teď se s rodiči normálně běžně bavíme, ale nesmí padnout slovo o tom notebooku. Ale mě to každý den pořád trápí a ubíjí, když jim to nemůžu říct. Já vím, že je to blbé téma, ale chtěl bych od někoho radu, když nevím, co dělat :( . Moc děkuji. 14 let

Buď rád,že máš ve 14 letech vlastní notebook.Když se Ti nelíbí,tak si počkej,začni šetřit,pomáhat rodičům,chodit na brigády a pak si kup lepší.Já mám taky PC starý 5 let,mobil asi 3 roky a líbí se mi ty novější.A to chodím do práce a vydělávám,ale prostě nemusím mít všechno hned nové.Takže Ty nemáš problém s rodiči,kteří Tě živí,ale hlavně se svými nároky.