Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pepřový sprej- ano nebo ne?

Dobrý den,
často se vracím z práce sama pozdě večer domů a mám docela strach. Říkala jsem si, že bych si koupila nějaký takový pepřový sprej. Kamarádka mi říkala, že takový pěnový pepřák zasáhne jenom toho útočníka a ne mě, jak je to u normálního spreje. Je to pravda? Myslíte si, že bych si ten pepřák měla koupit? Nebo bych měla spíš začít chodit někam na sebeobranu? Moje kamarádky ted začaly chodit na tu Krav Magu,ale mě by to asi moc nešlo. Asi se bojím zbytečně, ale člověk nikdy neví..:-/ Teď když jsou všude ti uprchlíci... Díky.

Pepřovej sprej je k ničemu stejně jako plynová pistole pokavaď ho netrefíš přímo do ksichtu tak útok nezarazíš kdysi v práci jsme to po sobě stříkali a brečeli akorát psi u země.:-)Elektrika je jistota....(sebeobrana je věc dobrá jenže se tomu musíš dost věnovat ,takoví ty opičárny co ukazujou v tv pro záchranku hodinu tejdně atd jsou na nic když pravidelně netrénuješ,navíc u ženský je tohle sporný jestli to má cenu vs použití v reálu proti nějakýmu magorovi zda je to pak schopná použít,něco jsem učil ségru a nevím nevím jestli by to byla v reálu schopná použít)