Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ráno nemám chuť k jídlu

Už ani nevím, jak dlouho to trvá, ale bude to přes několik měsíců. Po probuzení tak hodinu až tři (v závislosti na tom,v kolik vstávám) nemám absolutní chuť k jídlu a takový divný pocit v žaludku. S chutí ráno nesním opravdu vůbec nic, obvykle vlastně nesním nic a jím první jídlo až kolem desáté, což mě štve. Ale já se opravdu snažím, vím, že toho moc nesnim, tak si ráno třeba namažu dva rohlíky, ten první do sebe soukám asi 10 minut a na ten druhý se stejně vykašlu. Změna stravy nepomůže, ráno jsem si na stole představoval snad všechny svoje oblíbená jídla, po kterých bych se mohl klidně sytý utlouct, ale v duchu jsem věděl, že kdyby tam opravdu byla stejně bych to nesněd. Je mi 18, 180cm 70kg a připadám si zdravý. Možnou příčinu vidím v marihuaně, kterou kouřím pravidelně i nepravidelně už druhým rokem, kamarád je totiž taky uživatel a nedávno jsem zjistil, že ho trápí stejný problém. Na internetu jsem však na možnou spojitotst těchto dvou věcí nikde nenarazil. Co si o tom myslíte Vy?

Nehulím, nekouřím, jsem abstinent a ráno nemám na jídlo taky chuť. Vůbec nevím čím to je, večer bych žral, až bych praskl, ale když se probudím tak první jídlo, které jím je až oběd. Jen velice málo si dám snídani. Maximálně když chytnu chuť na topinky s pořádnou vrstvou česneku ty si dám i ráno, ale na jiné jídlo chuť není.
Jak se říká, kdo spí ten jí. To si beru jako vysvětlení :D
Měřím 198cm vážím 102kg.

Jinak... neni to zas tak zvlastni. Pripadne nemusi byt. Po ranu ma clovek nedostatecne prokrveny zaludek...sam po ranu nemam chut na jidlo. Ty se treba hure vyspis, nez nekdo jiny a rano tedy prozivate rozdilne. Ono po trave se sice spat chce, ale to neznamena, ze to je kvalitni spanek. Nemluve o tom, co uz bylo zmineno...vyklidis vecer lednici a pak se divis. Sezeres klasicke hulicske kombinace jako cesnek s nutelou...taky bych mel divny pocit :) Dalsi vec je ta, ze marihuana proste ma spoustu vedlejsich ucinku, jako kazda latka, co si vpravujeme nasilne do tela.

Dalsi variantou muze byt pocinajici cukrovka...chtel bych se zeptat, jestli nemas vetsi zizen v posledni dobe...no ale tam to ta trava bude asi trochu zkreslovat :D A nejcastejsi duvod pro nechut k jidlu po ranu je tehotenstvi...:D Netusim, co to je divny pocit v zaludku, ale pokud tento divny pocit nezmizi, casto je to zacatek ruznych zaludecnich potizi...pak bude dobre informovat sveho praktickeho doktora.

Nicmene s nejvetsi pravdepodobnosti vubec o nic nejde a proste tvemu telu chvili trva, nez se nastartuje...

Nečetl jsem odpovědi;
Já po ránu taky nikdy neměl chuť k jídlu, dostal jsem do sebe jen cigaretu a kafe, cokoli pevnější konzistence bych vrhl při prvním pokusu o polknutí. Pak jsem zhruba okolo jedné druhé odpolední, řádně vyhladovělej, sežral všechno, na co jsem přišel, dokud mi nebylo blbě, to stejný pak okolo osmé večer. U počítače nebo televize (říkám televize, ale myslím film na počítači, nejsme hrdí majitelé televize už asi 10 let [říkám film, ale na ty mě taky moc neužije, spíš seriál nebo dokument {na ty koukáme hodně}]) <-nevím co, ani proč jsem to tady vyrobil, ale už to tak nechám, jsem žral do noci čokoládu a chipsy (nejlépe dohromady), oříšky v těstíčku a podobný zdravý věci a šel spát buďto přežranej, nebo nasranej. Zlom přišel, když přišla éra tloustnutí. Do určitýho bodu jsem nepřibral ani deka, dneska se zhluboka nadechnu a mám nahoře dvě kila. Změnil jsem (nebo si to alespoň nalhávám) životní styl, přestal jsem kouřit, snažím se jíst než dostanu hlad, večer hřeším jen málo a snažím se si dát radši mrkev, maximálně jogurt, než třeba buchtu. Hlad po ránu přišel tak nějak sám se vším. Co je to hulení pravidelně i nepravidelně netuším, ale z trávy je spíš chuť, než nechuť k jídlu.
Taky večer vypiju třeba litr čaje, tak zkus večer víc pít, nejíst po šesté, sedmé a uvidíš, jestli budeš ráno hladnej.

Prestan hulit. Kdejake drogy ovplyvnuju celu biochemiu organizmu. Vacsinou negativne.
Ja sice tiez rano hned nejem, len vypijem kafe. Jem az potom o hodinu dve apod.
2 rohliky je dost, dnes su tie CR/SR rozky hrozna sracka hlavne ak su den stare apod. sa nedivim ze to nikto nechce zrat :) Existuju aj kdejake ranajkove keksy alebo podobne, ak ti nechutia rohliky. Nemusis toho zjest tonu. :)

Ono to bude asi tymi cigaretami, je to hnoj :) Ja tiez jednu rano vyhulim ale az po kafe. Potom zacnem fungovat :)

P.S. kupoval som si isty cas take keksy a to sa celkom da k tej kave, keby som mal cerstve pecivo tak by som si urobil mozno jednu zemlu, len neviem odkial mam rano nabrat cerstve pecivo :-D

Ono zavisi od toho co volas zemla. To lacne v supermarkete je gumene stejne jak rozok v SR, ale existuje aj ine kvalitnejsie (ale to stoji potom 40centov/ks). Na druhy den su ale vsetky taketo peciva uz horsie.

P.S> ale kava a cigareta rano je pre zaludok asi to najhorsie co moze byt, tak si z nas neberte priklad :-) Kazdy nech si najde co mu chuti, skusit aj nejake keksy s mliekom alebo konflexy alebo janeviem co, nieco normalne.

Já ráno (5:00-5:30) začínám sklenicí vody s citrónem (hodně citrónu, až se křiví huba) a tabletkou na prostatu. V šest vařím kafe (piju denně cca 4 kalfasy Nescafe Gold) + bylinkový čas (střídám heřmánek, meduňku a mátu, už dlouhé roky). Až vstane manželka a zavolá mě z kanclu na snídani, snídám. Párečky, hemenex, obložené rohlíky či chleby, vaječinu, červené fazole, toustový chleba z topinkovače s máslem a marmeládou, burákovou pomazánkou... prostě co nachystá, to sežeru 8-) Obvykle končíme snídani kolem půl deváté. Z popisku asi patrno, že preferujeme anglické snídaně, s tím vydržíme klidně do dvou odpoledne.