Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posilování se skoliozou

Zdravím,

je mi 18 let, měřím 184 cm a vážím pouhých 62 Kg. Je tedy samozřejmé, že bych chtěl ztloustnout. Snažím se jíst co můžu, ale to nevede k ničemu,protože hned další den co stoupnu na váhu mám buď stejně nebo ještě méně. Slyšel jsem tedy, že nejvíce se nabírá právě posilováním, ale je tady problém. Mám skoliozu. Tím pádem si nejsem jistý, co můžu a nemůžu cvičit. Nerad bych si zničil záda ještě více. Korzet jsem nikdy neměl a snažím se každý den posilovat záda pomocí cviků, které mám předepsané. Chtěl bych se tedy zeptat jak mám vlastně ztloustnout, a které cviky na nabírání mohu bezpečně cvičit i s mým problémem.

Děkuji za rady.

Vubec to tu neres a nikoho neposlouchej. Ze jeden cvici v pohode neznamena, ze muzes i ty. Tyhle veci se musi zasadne resit s obvodnim. Ten te pripadne posle na rehabilitace, kde jsou odbornici, kteri ti vysvetli a ukazou vse, co je potreba a s kteryma vyresis i moznosti posilovani. Ale samozrejme muzes pokouset stesti, je to tvuj zivot, ne nas :)