Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak říct holce, že s ní chci chodit?

Ahoj. Pozval jsem jednu svoji dobrou kámošku, se kterou se momentálně velmi často vídám, do kina. Je to mezi námi už trošičku intimnější a oba chodíme na stejnou střední školu.
Jak ji mám říct, v kině (klidně před či po), že ji mám rád a chtěl bych, aby mezi náma bylo něco víc - abychom spolu začali chodit? Moc nevím, jak takovou věc mám nadhodit a jak jí to mám říct. Poradíte, hlavně vy, DÁMY, jak byste to chtěly slyšet?

Vážně Vás tu prosím o seriózní radu, tak si, prosím, žerty nechejte pro sebe. :)
Předem děkuji za odpovědi.

Přesně, otázka "chceš se mnou chodit" atp. mi přijdou poněkud pubertální.
Prostě jí zkus při vhodné příležitosti třeba vzít za ruku, obejmout kolem ramen a tak. Poku tě chce, tak se chytne, romantičky mají tulení rády ;-)
P.S. Jsem dáma, takže za mě, žádné kecy okolo :-D To ale rozhodně neznamená, abys jí hned začal cpát jazyk do krku :-D

Tak tenhle příspěvek ve mne asi probudil moje id, protože v poslední větě před post scriptem jsem napoprvé nepochopil použité podstatné jméno slovesné a domníval se proto, že došlo k záměně jeho první souhlásky.

Proto jsem si přečetl celý příspěvek znovu a po zjištění, že byl napsán dámou (jež navíc striktně odmítá jakékoli praktiky vztahující se k anatomicko-laryngologické oblasti), jsem tuto možnost vyloučil.

Při druhém čtení inkriminované věty jsem dospěl ještě k horší variantě, že romantičky preferují v milostném životě styk s mořskými savci.

Teprve napotřetí mi došlo, že se jedná o gerundium založené na slovesu "tulit se".

Inu, jak říká klasik: "Freude, Freude, vždycky na tě dojde"....