Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Plenky při lyžování dospělí

Zdravím,

jsme teď s přítelem na víkendu v Alpách na lyžování. Nechtělo se nám nikdy svlékat, když jsme si museli odskočit. Vyřešili jsme to tedy plenkami pro dospělé. Je to opravdu pohodlné.

Zajímalo by mě, jestli si myslíte, že je to normální, popřípadě jestli máte podobnou zkušenost.

Předem děkuji za vaše názory.

No asi bych se tím nikde moc nechlubil, ale vcelku pro to mám pochopení. Ti, co tím tak šíleně opovrhují, tak asi netuší, jakej je zážitek dojít v lyžařských bagančatech na hajzlík, vysoukat se z lyžařské kombinézy a vykonat potřebu, opět na sebe tu kombinézu nasoukat a zpět na svah. Chlap to má relativně jednoduchý, ten jen rozepne a vykoná potřebu vestoje, ale ženská musí vystrčit zadek. A když na takovej komplikovanej rituál stojí na ženským hajzlíku větší fronta, tož jako baba bych v té chvíli za tu plínku dal majlant.
U chlapa, vzhledem k mnohem snadnějšímu způsobu provedení potřeby, je plínka už trochu na pováženou.

Ježiši kriste, co lidi nevymyslí. To jako vážně? Chápu, že je otravné ze sebe sundat všechny ty věci a dojít si na záchod, ale kolikrát tohle na svahu uděláš? Já vždy max 2x za celý den ... a pokud jste chtěli jít na velkou, tak jste to řešili stejně? A pak celý den jezdili s h*vnem u zadku?
Humus ta dnešní společnost ... lidi si už ani nechodí nakupovat, doveze jim to Tesko, lidi už nemusí vůbec nic, dokonce ani chodit na záchod...

no, jak se říká, laik žasne, odborník se diví.. Celý život jsem se domnívala, že chlap se na vyčůrání do křovíčka svlíkat nemusí a myslím si to doteď, a nedávno jsem zjistila, že pro ženy existuje jakási rourka, aby mohla po jejím přitisknutí na příslušném místě udělat totéž. jmenuje se to peewee a do češtiny se to překládá jako s odpuštěním čurokap.

Kdo nezkusil neví!! Souhlasím s tazatelem, používám též i při jiných časově náročnějších situacích a nevidím problém! Vždyť kolik lidí kolem vás pleny musí mít a vy to ani netušíte. Samozřejmě, že součástí používání je včasná výměna a maximální hygiena. Než trpět třeba při koncertě nebo v kině, při dlouhé jízdě v autobuse, na lyžích úplně super!!