Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zaměstnavatel nechce zaplatit

Zdravím,
Můj ted už bývalý zaměstnavatel mi nechce doplatit výplatu za poslední měsíc práce, celou dobu se zdálo že mi ji pošle i když se pořád na něco vymlouval. V pondělí mi řekl, že ke konci týdne to už bude. Tak se mu dnes snažím dovolat a pořád jen: "Volaný účastník právě hovoří......"
Může si zablokovat číslo, abych tuto hlášku dostával pořád ?
Byla to práce na Dohodu o provedení činnosti, to byl taky důvod proč jsem odešel. Pracoval jsem tam jen dva měsíce, sliboval mi, že po měsíci dostanu normální smlouvu. Ale nestalo se tak i po dvou měsících mě tam chtěl držet stále na dohodu. Dluží mi kolem 25000kč. Pro mě to jsou obrovské peníze i když teda zatím bydlím u rodičů a nemám tedy téměř žádné platební povinnosti, až tedy na příspěvek matce, který jsem jí dával na el, vodu atd....

Co by jste dělali teď na mém místě? Byla to moje první práce hned po škole, 2.11. nastupuji do nové práce a hned na smlouvu.
Ale situace, že jsem měsíc dřel zadarmo, vlastně ještě jsem za to platil, protože jsem dojížděl každý týden 170km tam 170km zpět mě docela štve. A jsem slušně nasrán za takovou zkušenost jako zelenáč ve světě práce.
Nevím co teď, jestli si udělat výlet a navštívit ho, udělat mu nějakou škodu pro můj klid v duši. Fakt nevím.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak už se odmlčel. Potřeboval jsem potvrdit papíry o zrušení dohody o provedení práce a tak. Ale boh… poslední
urse 27.10.2015 10:56
urse

Tak už se odmlčel. Potřeboval jsem potvrdit papíry o zrušení dohody o provedení práce a tak. Ale bohužel pokládá telefony. Teď mám opravdu chuť vzít poslední prachy, dopravit se tam a dělat mu tam bordel tak dlouho, dokud nezaplatí.
Svinstvo tito lidé......

Zpět do poradny Nahoru