Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Běhat nabalený nebo na lehko?

Už nějakou dobu běhám,ale vrtá mi hlavou otázka jestli je lepší jít běhat nabalený nebo např. v kraťasích tričku a mikině. Vím,že tuky se začnou pálit až potom,co spálím cukry,každopádně se radši zeptám na odbornější odpověď,než abych si ji sám vyvodil. Děkuji.

nejlepe primerene oblecenej

da se behat i v plastence a gumacich, delaji to boxeri apod. pred zapasem ve snaze pustit z tela ven co nejvic vody a tim se vejit do vahoveho limitu, jak vidis na spalovani tuku to nema zadny nebo minimalni vliv.

na spalovanie tukov to má prakticky nulový účinok,tak ako si napísal,je to skutočne len na zbavenie sa nadbytočnej vody v organizme.....na spalovanie tukov má vplyv skorigovanie príjmu a výdaju energie,cesta pomocou zbytočnej alebo násilnej dehydratácie organizmu k úspechu nevedie.......