Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebují pomoct

Dobrý večer,mám problém s přitelkyní "16" ...dneska přijedu z noční k ní domů,položim si věci,a lehnu si kní,přitulím se kní a řekla mi o 3hodiny později,že budem jen "kamarádi" proč nvm... Prej mě už nechce nelíbím se ji... Že to chce zkusit z někým jiným.. Já mám čerstvých 19 chodím do práce,každý víkend jsem uní atd... Prostě snažím se,ale už zbytečně... Měla 19 října..měl jsem 12tku,a potom Mi vyčetla že jsem jí nekoupil růži nic,a to už ví její Máti... A co jsem odjel,tak se ptala její máti,jestli jsem jí aspoň popřál ke svátku...a máti řekla že jsem jí přál, a že dostane něco příští týden a dostala... A máti odpověděla "a není mu to blbé...." fákt nvm co si mám myslet,poraďte.

loading...

Pokud tomu dobře rozumím, tobě je 19 a jí 16. A zřejmě ji její matka nenápadně proti tobě popichuje. IMHO ten vztah nemá budoucnost, zkuste si od sebe odpočinout, jste asi oba příliš mladí a nevyzrálí. A získaný čas využij, aspoň částečně, aby ses zdokonalil v češtině.

No holt prostě jí ten vztah nenaplnuje tak jako tebe a celkem na tvrdo ti to řekla.Ty se taky budeš za život párkrát rozcházet s holkou,prostě pro to,že si řekneš,že jí nedokážeš mít pořád rád jako na tebe.Nehledej v sobě chybu,to že zapomeneš na kytku ,vztah nerozbije.Ona v šestnácti bude ještě trochu jinde,než si představuješ.

No,tady je problém v tom, že mě podvedla,nebo se o To snaží.. Já si to myslím,nebo ona není schopná na To nic říct... Je prostě úplně taková jiná,i podle Těch keců...14dní zpět se o To pokoušela znova,a to takovým stylem,že si založila nový e-mail a psala si tam sním,bylo to dost perverzní,fotky polonahé,no prostě mazec... Potom mě stihla pomluvit,jak jsem ve všem nejhorší atd... Opravdu jsem z Toho totálně v piči..a ještě se rozbrečela,že to už nikdy neudělá.. :(

Pro Boha živého, co chceš od šestnáctky? Vždyť je to ještě mládě nevybouřené.
A mlamojům jako jsi ty by sedla vojna jako (_!_) na kakáč. Na tvrzení že z chlapců dělá chlapy je hodně pravdy. Co jsi ve svém mladém životě už zažil? A co ona?

http://zivot.poradna.net/q/view/1122-laska-a-cesto vanie

EDIT: Tak mne napadlo, přímo v hlavě, jak si asi tazatel představuje, že bychom mu měli pomoci? Že bychom přišli k nim na návštěvu, tu jeho křehotinku přehnuli přes koleno, vyhrnuli jí sukni, stáhli kalhotky a ... nenene, zpět. Jen jí flákli pár přes hubu a ona by se začala chovat oploceně?

ještě se rozbrečela,že to už nikdy neudělá.. :(

No jasně. Kopl bych ji do řiti. Ta tebou bude akorát manipulovat a za tvými zády jí budou prášit ondatru jiní... Ona v šestnácti taky ví kulové a buď na to dojede, nebo zjistí, že tudy ne. Jen bys jí k tomu nemusel dělat křoví, ne?
Jasně, asi jsi ji měl (máš) rád; časem to ale přejde.

No, zrekapituloval bych si to. Když u ní budeš škemrat, tak budeš za kreténa (spíš za vola) taky, nemysli si, že jí to zabrání tě nějak pomlouvat. Když se s ní rozejdeš, tak třeba udělá scénu a bude taky pomlouvat. No a? Nepřeceňuj to, co se povídá.
Byl bych v klidu, na tohle se rychle zapomíná, lidi mají svých starostí dost. Za půl roku o tom nikdo vědět nebude.

Jakou PRAVDU?
Četl jsi nějaké knihy od MUDr. Plzáka? Ten v takovém případě radí: "Zatloukat, zatloukat, zatloukat".
A taky: "Když chlap dostane od ženské kopačky, tak má odejít středem s hlavou hrdě vztyčenou".

Připomínáš mi mlamoje z chtipu, jak čeká na rohu, měl domluvené rande v pět, křehulka nejde a nejde a on si říká: "Počkám do šesti a když do sedmi nepřijde, tak v osm půjdu domů".

že dělá ze mne kreténa

Podle toho, co už jsi tu napsal, jí to asi moc práce nedalo:-(

Když tě nechce, co zmůžeš? Budeš jí to rozmlouvat, vyčítat, přesvědčovat… to ji akorát více utvrdí. Nemá to smysl.

Vím, zdá se to těžké a pokud má člověk toho druhého rád, bolí to. Časem to přejde.

Přítelkyně šestnáctka každopádně není nic extra perspektivního. Jsi přesvědčen, že jedině s ní chceš žít až do smrti, založit rodinu? Nebo je to podle tvého hlubokého rozvažování jen "píchačka", aby bylo kam "omočit"?

Jo,chce 14dní pauzu... No,jako rozhoduje i nerozhoduje,já jsem proti, a už jsem to napsal,kdoví co se stane po Té pauze... Chovají no a to nvm,jesi to zrovna ONA ! ,a jako jsem sní 8 měsíců,tak jako já nvm,prostě doní nevidím,jesi to je pravda nebo,jestli to udělá po Těch 14 dní... Nvm jaká bude,co se stane.. No prostě nevím... ty si myslíš co, změní se nebo co?! Já prostě nvm,co a čeho je schopná.. Mám si jí nějak pohlídat?

Tak já ti něco řeknu. Když jsem navázal vážný vztah s osobou druhého pohlaví (trvá až do teďka), byl jsem o dvanáct let starší než jsi ty teď. A vůbec, ale VŮBEC o nic jsem nepřišel. Naopak, do té doby jsem si splnil jeden svůj sen, který by asi těžko šel plnit se ženskou na krku. Kdyby tě zajímalo, wo co go, jsem v tomhle seznamu:
ODZPLST.HTM
A hodně mi to dalo do života (a taky jsem předtím od jedné ženské dostal kopačky - přežil jsem to ve zdraví).
Tak už jí dej ty kopačky, když po nich tak touží.
A nebo si dělej co chceš, koneckonců je to tvoje věc a tvůj život.

Myslím si, že si na tobě trénuje schopnosti manipulovat druhými a nevypadá, že by váš vztah byl zdravým vztahem (soudím ale jen z toho, co sem píšeš). Samozřejmě že se za 14 dní nezmění. Přemýšlej zpětně, co se ve vztahu dělo, jak s tebou jednala a nejednala, co třeba se ti zdá bezvýznamného. Neříkej si, že jsi z ní vedle, není to jediná holka pod sluncem. Spíš přemýšlej, co máte společného (kromě sexu ovšem) a co vás k sobě poutá. Když se s ní neuvidíš, co vlastně ti bude chybět (opět, ne sex).
Zamysli se nad tím, proč si myslíš, že ona s tebou je; tedy, nyní asi není, ale tak proč s tebou byla.
Já bych takovou holku nehlídal, nýbrž pustil k vodě.

Pošli ji k vodě. Je jí 16, hovězí léta, ještě pár let nebude vědět, co sama chce. 16 let - vždyť je to ještě děcko. Co jsem poznal, tak ženský to mají v hlavě srovnaný zhruba po 22. roku věku.
Buď chlap a na pomluvy nedej, když bude chtít pomlouvat, tak to udělá, ať se tomu budeš bránit jakkoliv. Pak už záleží na každým jedinci, zda těm pomluvám uvěří. Kdo chce uvěřit, tak uvěří, i kdybys to jakkoliv vysvětloval. Co je podstatný - je to jen ve tvé hlavě, jak moc ti záleží na názoru ostatních.

Ser na ni, ženských je na světě deset prdelí a jak časem poznáš, přilezou samy.

Taky jsem bejval naivka, kdejaká se mnou manipulovala.. a pak jsem na to vždy doplatil. Žádný brečení ani omluvy, srát na to všechno! Pokud je pravda vše, co jsem se tu dočetl, tak se nepokoušej nic zachraňovat a prostě se na ní ku*va vy*er! Život je krátkej, najdi si koníčka, nebo změn prostředí, zas si někoho časem najdeš.

Vim, ze v tomhle veku je to vsecko nove a nejspis intenzivnejsi, ale je treba se podivat pravde do oci. Ona o tebe uz nestoji a ty ze sebe delas jen hnupa. Ale neni se cemu divit, 16ti leta holka je proste preletava...ona ani naznakem netusi, co chce a je uplne bezne, ze tyhle mlady pipeny proste behaji od kluka ke klukovi. Vas vztah skoncil, to je jasny. Kazde natahovani je jen uz hrebicek do tve hrdosti. A 14ti denni pauza? Nic takoveho neexistuje...jen ji bylo neprijemne ti to rict na rovinu, tak si nasla berlicku a doufa, ze na ni prestanes tlacit a pochopis, ze tohle skoncilo. Vim, ze zamilovanost je silnej cit a ze tu na poradne hledas nadeji, ze to vlastne takhle neni, ale sam vis, ze je konec. My kluci v tomhle veku se proste dokazeme chovat jako hrozni noumove. Taky jsem byl za hnupa...

Chces poradit? Zvedni hlavu a odejdi. S hrdosti a bez ponizovani jedne ci druhe strany. Jestli chce byt tak uboha a pomlouvat te, udela to, neovlivnis to. Nesnizuj se na jeji urovni a proste bez o dum dal. A kdyz te bude chtit zpet? A to se muze lehko stat, kdyz se na ni jednoznacne vyprdnes...tak se na ni usmej a odmitni. Nezalezi, jak tezke to bude...ono to preboli, jsi mladej kluk. Ale zadnej chlap by nemel delat ze sebe debila kvuli zene. Stejne jako zena ze sebe nesmi delat debila kvuli chlapovi. Proto se tomu rika "partnerstvi". Pokud jeden za druhym dolejza a druhej si z nej dela srandu a sousta s jinym, pak to neni vztah, ale zneuzivani. Bud chlap a bez, jinak to proste nejde.

PS. Vsecko soudim jen dle toho, co si tu napsal, podrobnosti tu nezna nikdo.