Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samota

Dobrý den je mi 16 let. Už 5 let jsem sama. Mám deprese - výčitky - pocit těsna - bolest. Už 5 let jsem sama. Bez kluka bez přátel. A rodina která mě nevyslechne. Nejsem hezká ani hubená a to je ten problém. Nic moc nejím sportovala jsem 3 roky ted ty 2 už nesmím protože mám problemi s kolenama. :-( snažím se doma cvičit ale nic nezabírá... už nevím co dál.. Už jsem se i řízla trochu abych si ulevila...
Ale furt mám to nutkání ale nechci do toho spadnout tak se bráním... Teď jsem ještě ztratila kluka.. Celé noci nespím a brečím a svíjím se... všichni se mi smějí. Pro mě život asi skončil co já vím..
Asi vám to přijde k smíchu...

Jak jsi sama? To jsi sirotek? Co děláš jinak - jsi v učňáku nebo na nějaké střední škole?
Nevím, odkud jsi a co teď zrovna děláš. Pokud jsi z Prahy nebo poblíž, venku je pěkně, aspoň u nás, spakuj se a jeď do ZOO, kdy jsi tam byla naposled?
Přiznám se ti, pokud bych měl holku co by pořád nad sebou hořekovala, asi bych ji taky nakopal do (_!_)

Může být, že to je příznak nějaké choroby. Máme (resp. můj bližní) dobrou zkušenost s
aditea.cz
je to sice za peníze, ale paní doktorka nám velmi pomohla.
Prosím, neberte to jako reklamu.

Myslim si ze mas asi opravdu deprese, intenzivne vse prozivas, uzkosti, vse vzdavas...nebojujes. Neni problem to rict tvoji lekarce a ta te posle k odbornikovy se kterym si o vsem promluvis co te trapi. Neni na tom nic spatneho a hlavne si nemysli ze jsi blazen, to je ta nejvetsi pitomost. Deprese jsou v teto uspechane dobe bezne, by jsi se divila kdo je vsechno ma. Jsi mlada a cely zivot mas teprve pred sebou, uvidis bude lepe.