Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zub vypadol

dobrý den nestretol sa už niekto že mu vypadol trvalý zub ? mne práve dnes vypadlo polku zuba a ešte tam ostalo polku všetko sa to moc hýbalo teraz tam vidno velku dieru čo sa dá robit dá sa niejako nový zub alebo ? nemám možnost navštivit zubárku dakujem za rady do predu a kolko by to mohlo stát

Mně se stalo něco podobného - půlka dřív spravovaného zubu se mi odlomila, zubař mi to nejdřív spravil amalgámovou plombou a po čase mi sdělil, že to bude potřebovat korunku a dal mi vybrat. Kovovou platí VZP nebo bílou keramickou a ta mne stála něco přes 3000Kč.