Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Život v Londýně

Zdravím, poslední dobou uvažuji, ze by jsem odjel do Londýna a zkusil tam nový život. Bohužel je to trochu složitější, sam v novém městě, nové zemi a ještě k tomu moje angličtina není úplně dokonalá. Proto bych se chtel zeptat, kde vubec začít ? Kde sehnat bydlení, kde práci, kde nakupovat, jaká část Londýna je (podle vás) nejlepsi, co na úřadech, jak zažádat o občanství, to uz sice zachazim moc daleko, ale strašně me to zajímá, takze díky za rady.

Ahoj v Anglii jsem stravil nejaky patek. Londyn je finance hrozne narocnej a pokud neumis dokonale anglicky a nechces delat treba na stavbe tak doporucuju porozhlidnout se po jinem anglickem meste (liverpool,sheffield,manchester mozna birmingham. Kazdopadne Anglii pro zivot nedoporucuju, ale za zkousku nic nedas.