Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám ho ráda, ale může se tohle změnit? Je ten jeho přístup v sexu normální?

Dobrý den,
mám několik dotazů ohledně sexuálního života mužů, dá-li se to tak říct...Mám půl roku partnera, mě je 25, jemu 40. Je to můj první sexuální partner. Byli jsme spolu asi dva týdny (sestěhovali jsme se prakticky hned po seznámení, protože než jsme se sešli, psali jsme si přes net a já jsem byla z druhého konce republiky )když jsem hodlala večer nějak fyzicky sbližovat, s prvním sexem jsem ještě chtěla počkat, ani jsem mu to zatím neříkala. Hrozně mě překvapila jeho reakce, kdy mi začal defakto nadávat, že muž nabízí a žena přijímá nebo ne a ne naopak a že večer to rozhodně nejde (myšleno NIKDY!), protože to už je unavený a pak by neusnul atd. Vůbec jsem ho nepoznávala, jindy klidný člověk, spíš introvert byl najednou až agresivní...Když jsem mu oponovala, že mi přijde normální, aby začala žena a že večer to taky není nijak nezvyklá doba, tak mi říkal, jestli jsem snad sexuolog nebo co a že tomu nerozumím...Pak taky říkal, že NIKDY nebude používat kondom, protože mu vždycky spadl nebo praskl a že si mám sehnat prášky...Jenže ty ze zdravotních důvodů nemůžu mít...Takže teď je situace taková, že se řídíme plodnými a neplodnými dny...To není ale jediný problém. Jediný čas, kdy spolu máme styk je ráno. A to nejen ve všední dny, ale i o víkendu, atd. Vlastně to jde jen tehdy, když má spontánní ranní erekci. Resp. kdyby to bylo pokaždé, když to z mé strany z hlediska neplodných dnů jde, ještě by to snad šlo, ale několikrát se stalo, že začal s (maximálně pětiminutovou) předehrou, já jsem evidentně nebyl proti a on najednou přešel ode mě k ruční práci...Byla jsem tak v šoku, že jsem se nezmohla na slovo...Něco jako když vidíte, že se někdo chystá sníst poslední kousek všeho oblíbeného koláče, vy na něj chcete zavolat, že chcete taky, ale víte, že než dořekne větu, je to ztraceno...Připadala jsem si v těch chvílích jako pornočasopis...Využil mě a odhodil...Další problém je, že se myje jen než jde v poledne do práce, takže ráno, když k sexu dochází, je vlastně 24 hodin nemytý. Mě to hrozně vadí a několikrát jsem ho kvůli tomu odmítla. Kdybych to udělala pořád, tak by byl ale jakýkoliv sex. kontakt vyloučený...Což by mu myslím až tak nevadilo...Takže se překonávám, ale pokaždé si připadám skoro jako znásilněná, pošpiněná...Představa, že se ve mě vlastně umyl...Mockrát jsem ho prosila, ať se myje, než jde spát, ale řekl, že to nepřipadá v úvahu, že je zvyklý se mýt ráno už 15 let...( 10 let přede mnou neměl vztah, předtím to asi partnerce nevadilo, nevím...). Copak je to tak nenormální požadavek chtít, aby se předtím myl?
Asi si dokážu představit, že bych se ve všem omezila, přistoupila na jeho podmínky, ale to mytí nezvládnu a pak je ten vztah pro mě k ničemu, nechci mít spolubydlícího, ale partnera. On se ale přizpůsobit nehodlá...
Co mi radíte? Děkuji. Ivča

loading...

Děkuju, tak jsem se i pobavila :-). Já to vím a tím, co píšete jste mi to povrdili, ale i tak je to těžké. Ta tendence vidět to dobré a naivně přes ty růžové brýle nevidět tu horu negativního je pořád silná.
Docela chápu už ty případy, kdy má někdo partnera evidentně neslučitelného pro jakýkoliv vztah - alkoholiky, narkomany, recidivisty, násilníky atd. a ty ženy (ale někdy i muži) v tom dál setrvávají a okolí si zoufalstvím rve vlasy a nechápe...A mnohdy jsou to ženy inteligentní, ale i sebevědomé a soběstačné...A slepé...
Každopádně chybí málo a jdu.

Jsi mladá, najdi si někoho svýho věku.
Pokud jsi na vážkách, zkus mu nadhodit téma "dítě". Přece jen, ty jsi v tom správným věku a on by už taky měl být fotrem dávno. Vsadím spoďáry, že dítě chtít nebude, současná pohoda mu vyhovuje a dítě by to celý narušilo. Protože kdyby chtěl mít rodinu, tak by partnerku řešil už dávno a nebyl by deset let sám.

No hlavne by si tie veci mala hovorit jemu, a ne nam tu. Ze ti vadi ze sa predtym nesprchuje, pripadne aj odmietnut ze ked si sa nesprchoval tak nic nebude, ak ti to vadi. Kondom - odmietnut bez kondomu, bud s kondomom alebo nebude nic, pripadne sa ho opytaj ci chce mat dieta. To ze urobil seba a teba ne tiez by mal vediet ze to bolo od neho sebecke a blbe (ked ma nejaku masturbacnu uchylku tak mal pre teba mat uz nachystany nejaky dildo apod :). Ked na to vsetko bude srat tak sa zbal a chod inam, nechapem preco 25rocna mlada slecna sa riesi s impotentnym 40nikom. Nech si najde impotentnu 40nicku :)

Jemu jsem to samozřejmě říkala, ví, že mě to trápí. A s odmítnutím by neměl problém, vlastně mám pocit, že se i tím využitím ranní erekce vlastně překonává. Možná to nějaká úchylka bude, protože jinak se aktivní dost, ale vystačí si sám. Když jsem po 14-ti dnech uklízela v pokoji, kam chodí občas spát odpoledne, ale někdy i v noci
(PC tam nemá), tak jsem našla pod postelí cca 50 papírových použitých kapesníků. Že nebyly posmrkané jsem poznala hned...Málem to se mnou seklo...Asi má rád hlavně sám sebe a na jiné mu už kapacit nezbývá...