Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Smazat starej dotaz?

Kde najdu moznost smazat starej dotaz? Ptal jsem se jestli mam prestat kourit travu a ted me chodi emaily s odpovedmi od lidi s IQ tykve a ani se nevyjadruji k dotazu, jen mi nadavaji do fetaku.
Zmazat dotaz uzivatelsky nejde a robime to len v naozaj nevyhnutnych pripadoch. (fleg)

loading...

tráva je droga jestli se chceš vymlouvat tak klidně(jestli si myslíš že když si dokola budeš opakovat "tráva není droga a já nejsem feťák tak ne takhle to fakt nefujguje ;-))
ale měl by sis zjistit definici drog

tak ty jsi pro me hovno v trave.

tohle si musím poznamenat
mimochodem jsem nikde nepsal že ji na trávě závislej ;-)
tvůj způsob vyjadřování je legrační

Trava je kytka a ne chemicka latka. Docasne chovani,vnimani,naladu muze zpusobit aj smutnej film nebo horror, spatna udalost v rodine nebo fakt peknej darek na kterej ses tesil, stres nebo chripka atd. atd. Ne vazne ted tu definici a bud kontretnejsi pokud mozno :D nebo nepis uz nic a dej nam oba volno

podle tebe přírodní látky nemůžou být chemikálie?

my jen konstatujem fakta
takže bezohledu na to jestli Marihuanu zpracuješ či ne
THC v ní pořád je a po vyhulení má vliv na mozek=droga...nejsem tak agresivní vůči lidem co hulí travku já tu jen říkám že to droga je :-P

Tohle téma ale přece nevzniklo proto, aby se určilo kdo má nebo nemá pravdu.
Na poradně tazatel zadal dotaz, v rámci daného dotazu může kdokoli jakkoli reagovat (prostě napsat svůj názor).

Psát mu pak ale následně něco (cokoli) na jeho soukromý email... To mi fakt připadá, že ti co mu napsali/píšou na email, to jaksi nemají v hlavě v pořádku. Na druhou stranu to, že svůj email zveřejnil, také neznačí kdovíjakou bystrost.

Bohuzel, to tve vztekani a nadavani lidem kdykoliv nekdo rekne, ze trava je droga a ty si fetak nenaznacuje moc, jak jsi snad v pohode :) Do jiste miry si muzes za situaci sam tim, ze pouzivas argumenty zavislaku. I ja si prosel pravidelnym kourenim travy a pouzival jsem uplne stejny reci, jako ty. No, 10 let nehulim a nazor jsem dost zmenil. A to naprosto prirozenym zpusobem, jen tim, ze mam cistejsi hlavu a naopak sleduju pravidelne hulice. Mysli si co chces a treba si ten mozek vyhul z hlavy uplne. Je to jen a jen tvoje vec. Ale naivne tu vyrvavat, jak je mariuhana uplne neskodna, ze to neni droga a ze to nic s clovekem nedela...no, to je absurdni. Samozrejme to neni tak silna droga, at uz ucinkama, tak nasledkama, jako treba heroin. Ale stale je to droga, ktera cloveka meni a to nejen docasne. Pokud nejsi schopny a ochotny takhle zakladni fakt ani priznat, pak ano, asi nejaky problem mas.

K tvemu argumentu, ze na marihuanu neexistuje zavislost. Samozrejme, ze existuje. Kde jsi prisel na to, ze ne? Asi tam, kde jsi prisel na to, ze to neni droga. V tvem svedomi? :)

Na travu prakticky neexistuje fyzicka zavislost. Ale ta psychicka tam je. A psychicka zavislost je dokonce ta nebezpecnejsi. Fyzickou zavislost ti doktori vyresi, pomoci leku napriklad. Klidne pomuzou alkoholikovi ci narkomanovi dostat se pres fyzickou zavislost. Je to otazka par dnu, nic vic. Bylo by krasne, kdyby to bylo jen o tom. Bohuzel duvod, proc se alkoholici vraci k alkoholu, fetaci se vraci k strikacce a kurak se vraci k cigarete je prave ona psychicka zavislost. To obrovske nutkani. Sam jsem po prestani s cigaretama prosel 3mi dny fyzickeho abstaku. Sranda. Ale po 6ti letech co nekourim, mam stale chute. U jinych drog je to silnejsi. Nicmene psychicka zavislost je ten pravy problem.

Na trave samozrejme psychickou zavislost muzes mit lehko. To pak se hadas treba na poradnach, obkecavas hlavne sam sobe, jak to neni droga a jak to nic nedela. Jak si musis zahulit, abys mohl rano spat a odpoledne aby sis mohl vycistit hlavu. Za chvili se bez travy nedokazes ani bavit, nedokazes relaxovat, nedokazes spat. Ty i tva banda hulicu se dokazete bavit uz snad jenom zhuleni. Bez toho proste jen nuda...

Ano, neni to tak tvrdy a silny jako spousta jinych drog. Ale neskodny? Bez zavislosti? Alo no tak...

alo no tak...

ze hulia 15-17r. deti mi vadi, ale zas nas nehadz do jednej skupny...hulim uz 20 rokov, stihol som medzitym 2 vysoke skoly a jeden doktorat...
problem je v tom, ze hulia deti, kt. nemaju vytvoreny hodnotový rebrícek a trava im ho ani nedovoli vytvorit.
a inak...mam sa fajn, vsetky lekarske testy v poho, mam 40r.