Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Smazat starej dotaz?

Kde najdu moznost smazat starej dotaz? Ptal jsem se jestli mam prestat kourit travu a ted me chodi emaily s odpovedmi od lidi s IQ tykve a ani se nevyjadruji k dotazu, jen mi nadavaji do fetaku.
Zmazat dotaz uzivatelsky nejde a robime to len v naozaj nevyhnutnych pripadoch. (fleg)

tráva je droga jestli se chceš vymlouvat tak klidně(jestli si myslíš že když si dokola budeš opakovat "tráva není droga a já nejsem feťák tak ne takhle to fakt nefujguje ;-))
ale měl by sis zjistit definici drog

tak ty jsi pro me hovno v trave.

tohle si musím poznamenat
mimochodem jsem nikde nepsal že ji na trávě závislej ;-)
tvůj způsob vyjadřování je legrační

Tohle téma ale přece nevzniklo proto, aby se určilo kdo má nebo nemá pravdu.
Na poradně tazatel zadal dotaz, v rámci daného dotazu může kdokoli jakkoli reagovat (prostě napsat svůj názor).

Psát mu pak ale následně něco (cokoli) na jeho soukromý email... To mi fakt připadá, že ti co mu napsali/píšou na email, to jaksi nemají v hlavě v pořádku. Na druhou stranu to, že svůj email zveřejnil, také neznačí kdovíjakou bystrost.