Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co dělat? Mám se do toho montovat?

De mi o to žen on ju vyloženě živí jakou dobu a ona takhle. A ano říkám se že do toho je mi hovno a že se do toho vubec nemam montovat. Ale kdybych mě moje stará podváděla a ja bych na ňu makal taky bych to chtěl vědet.

A vím to na 100%. Su u nich tak 3x aj víckrát do týdne. Co chvila u nich kalíme nebo něco.

Nedávno sem potkal sestřenku která s ní dělá v práci. A mezi řečí se mě na ňu zeptala. Žepry esi furt chodi s tim mojim kamosem že v praci tam valí do jakehosi typka pořád. Žepry děla na stejnem mistě a že se ji tam cele dny potichu smeěje jak sviňa protože prý mele totalní sračky.

Posledni dobou když jsem u nich tak ona furt jenom čumi do mobilu a usmivá se jak sluníčko(dřív to tak vubec nebylo).

Asi před tydnem sem ju viděl v jedne hospodě z jedním typkem co znam od vidění ze sídliště kde bydlim a vim že s nou chodí do prace, potkavam ho náhodně po městě celkem často. Nosí težké boty obsázené plackama. Na včera sem byl domluvený s tím kamošem že se k nim stavím a donesu slivku co si přeze mě šéfil. Přes tyden su totiž odjetý na intru. Jenže včera sem potřeboval zrovna odjet pryč brzo tak volam kamošovy že se s tím stavim a on že je ještě v práci ale že jeho mlada je doma a že se s tim mam normalně stavit. Když sem se tam stavil zvonil sem mockrát a nic. Pak sem jí zavolal že ji to potřebuju hodit a odjet. Ona to zvyhla žepry je doma a že byla ve sprše. Takže ať du nahoru že ji to jenom hodim ve dveřích.
Tak du nahoru. Ona otevře jakože jenom v ručníku, ja ji davam kabelu z flaškama a co nevidím, v botníku přesne ty boty(Botník je jediná věc co u nich doma vidíte když sou přivřené dveře. a ty těžké toho typka sou nezaměnitelné) a zaroveň šlo slyšet jak je puštěná sprcha.


De mi hlavně o to esi ma cenu mu to vubec řikat nebo ne? Protože přesne. Když mu to řeknu tak nakonec budu za čuráka.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny