Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co dělat? Mám se do toho montovat?

Zdravim. Mám jednu kamošku co ju znám už od druhé třídy a vždycky sme se hodně bavily. Ještě rok z5 když jsme byly na střední sme byly někde každý den. A ta chodí už 3 roky z jedním mojím kámošem. Ktery je taky totální týpek a znam se s ním mega dlouho.

No a tak trochu sem zjistil že mu zahýbá s týpkem z práce. První to byly jenom facebook bullshit spamy ale včera už naplnily skutkovou podstatu podvádění. Ten kamoš ju přes 2 roky vyloženě živil a ja nevim esi se vubec hodí říct.

Takže teď bych nejrači o tom řekl kamošovoy. Ale tu kamošku znám daleko dýl.

Jí bych mohl říct ať se uvědomí. Ale jak znám ženské jenom by se nasrala a nechapala by jak sem an to přišel.

Říkám si že se do toho nemám vubec montovat. Ale on je můj kamoš. A jak se pomalu potvrzuje každý ženská je akorát nevěrná děvka. Co mam dělat?????

De mi o to žen on ju vyloženě živí jakou dobu a ona takhle. A ano říkám se že do toho je mi hovno a že se do toho vubec nemam montovat. Ale kdybych mě moje stará podváděla a ja bych na ňu makal taky bych to chtěl vědet.

A vím to na 100%. Su u nich tak 3x aj víckrát do týdne. Co chvila u nich kalíme nebo něco.

Nedávno sem potkal sestřenku která s ní dělá v práci. A mezi řečí se mě na ňu zeptala. Žepry esi furt chodi s tim mojim kamosem že v praci tam valí do jakehosi typka pořád. Žepry děla na stejnem mistě a že se ji tam cele dny potichu smeěje jak sviňa protože prý mele totalní sračky.

Posledni dobou když jsem u nich tak ona furt jenom čumi do mobilu a usmivá se jak sluníčko(dřív to tak vubec nebylo).

Asi před tydnem sem ju viděl v jedne hospodě z jedním typkem co znam od vidění ze sídliště kde bydlim a vim že s nou chodí do prace, potkavam ho náhodně po městě celkem často. Nosí težké boty obsázené plackama. Na včera sem byl domluvený s tím kamošem že se k nim stavím a donesu slivku co si přeze mě šéfil. Přes tyden su totiž odjetý na intru. Jenže včera sem potřeboval zrovna odjet pryč brzo tak volam kamošovy že se s tím stavim a on že je ještě v práci ale že jeho mlada je doma a že se s tim mam normalně stavit. Když sem se tam stavil zvonil sem mockrát a nic. Pak sem jí zavolal že ji to potřebuju hodit a odjet. Ona to zvyhla žepry je doma a že byla ve sprše. Takže ať du nahoru že ji to jenom hodim ve dveřích.
Tak du nahoru. Ona otevře jakože jenom v ručníku, ja ji davam kabelu z flaškama a co nevidím, v botníku přesne ty boty(Botník je jediná věc co u nich doma vidíte když sou přivřené dveře. a ty těžké toho typka sou nezaměnitelné) a zaroveň šlo slyšet jak je puštěná sprcha.

De mi hlavně o to esi ma cenu mu to vubec řikat nebo ne? Protože přesne. Když mu to řeknu tak nakonec budu za čuráka.

Vyser se na to, z 99,9% budeš nejhorší nakonec ty, a může se stát, že přijdeš jak o kámošku, tak o kámoše. Nikdy nevíš co tam všechno je, nežiješ s nimi.

"De mi o to žen on ju vyloženě živí jakou dobu a ona takhle. "
Pokud chlap ženu živí a nevybere si to v nějaké jiné oblasti vztahu, aby se to vyrovnalo, tak je prostě blb a nemá vůbec žádné právo tím argumentovat.

Jak tu zaznělo od všech ostatních: Pokud ji ty sám nechceš píchat nebo s ní něco mít, nepleť se do toho.

Mně osobně by nas*ala jediná věc a to ta, že by mě nechala čekat a neotevřela mi, abych ji předal ty lahve. Měl jsi jí říct, že ti otevřít klidně mohla, že víš že píchá bokem s tím a tím a je ti to vážně jedno, jestli tam teď je nebo není, jestli ty boty v botníku jsou jeho nebo nejsou. A příště ať ti laskavě otevře hned. :-)